Ochranné rukávy Buff Original UV Insect Shield Arm Sleeves Brown Trout | CzechNymph.cz

❗❗❗ KRABICE PLNÉ MUŠEK A VZPOMÍNEK - Předobjednejte si novou knihu o muškaření a závodních úspěších české reprezentace od Karla Křivance! 📖🎣💥

HomeE-ShopOblečeníBuff® OriginalUV Ochranné rukávy Buff®Ochranné rukávy Buff Original UV Insect ...

Ochranné rukávy Buff Original UV Insect Shield Arm Sleeves Brown Trout

Ochranné rukávy Buff Original UV Insect Shield Arm Sleeves Brown Trout Ochranné rukávy Buff Original UV Insect Shield Arm Sleeves Brown Trout, M/L
Koupit: Ochranné rukávy Buff Original UV Insect Shield Arm Sleeves Brown Trout
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: BF15481 Velikost: M/L Cena/ks: 790 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+
Kód: BF15482 Velikost: L/XL Cena/ks: 650 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Tyto UV ochranné muškařské rukávy poskytují hlavně ochranu proti hmyzu, slunci (UPF 40+) a zároveň v chladnějším období příjemně zahřejí v případě, kdy vyrazíte k vodě pouze v tričku s krátkým rukávem a změní se počasí.

Vysoce prodyšný polyesterový materiál blokuje škodlivé paprsky, odvádí vlhkost a je pohodlný a příjemný pro pokožku. Materiál, ze kterého jsou rukávy vyrobeny, je velice flexibilní a skvěle udržuje tvar, i když je mokrý.

Svrchní konec rukávu je zakončen elastickým silikonovým lemem, který drží rukáv pohodlně pod ramenem a nedochází tak k jeho sesouvání z vaší paže. Rukávy se snadno oblékají i sundávají - dle potřeby. Jsou velice skladné, proto je můžete přenášet v jakékoliv kapse vší muškařské vesty, košile, či ledvinky!

Design:
Originální malované motivy dávají těmto ochranným rukávům nenapodobitelný stylový vzhled! Každý muškař, který chce chránit svou pokožku a zároveň chce být maximálně cool, musí mít tyto rukávy i další oblečení značky Buff Original!

Materiál:
Tento materiál má výbornou schopnost odvádět vlhkost z pokožky do vnějších vrstev materiálu. Velmi rychle schne, a tak reguluje teplotu těla. Rukávy jsou vysoce prodyšné, vyrobené z elastického materiálu, což je předurčuje k nošení za horkých dní a zabezpečuje ochranu před škodlivým slunečním zářením a hmyzem!

Složení:

  • 88% Polyester
  • 12% Spandex

Údržba:

  • Praní na 30° bez použití změkčovadel a bělidel
  • Nepoužívat sušičku
  • Nepoužívat žehličku
  • Bez chemického čištění
Výrobce: Buff Original
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva