Buff® Original | Originální nákrčníky Buff® | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

Buff® Original

Buff® Original - originální vlněné nákrčníky jsou velice oblíbeným muškařským doplňkem. Prioritně byly stvořeny jako ochrana krku, která se dá ale využít mnoho dalšími způsoby. Z jednoduché a dlouhé vlněné roury je možné vytvořit čelenku, kuklu chránící celou hlavu a většinu obličeje před zimou, větrem, ale i horkem a nebezpečnými UV paprsky ve vrcholícím létě. Z Buffu můžeme vytvořit ale lehkou a savou čepici, potítko na ruku, gumičku na husté vlasy atd. 

Vedle originálních vlněných UV Buffů naleznete v této kategorii i speciální nákrčníky s ochranou proti hmyzímu bodnutí - Bug Slinger, zateplené modely s fleecovými okraji - Reversible Polar Buff, ale i modely do velké zimy Polar Buff, Wool Buff. Do tropických oblastí jsou skvělé UVX Buff masky, které chrání celý Váš obličej spolu s Vaším dekoltem. A pokud milujete streamerování, ale při stahování šňůry trpí Vaše prsty, pořiďte si speciální návleky Buff Pro Series Stripping Guards!, které Vaše prsty dokonale ochrání před spáleninami od muškařské šňůry

Zobrazit výrobce

Filtr výrobců

Produkty

Řadit podle:
1 / 3
63 položek
01 02 03
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva