Univerzální mušky pro říční muškaření - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekUniverzální mušky pro říční muškaření - Kolekce mušek

Univerzální mušky pro říční muškaření - Kolekce mušek

Univerzální mušky pro říční muškaření - Kolekce mušek Univerzální mušky pro říční muškaření - Kolekce mušek - 70 mušek
Nedostupné
Koupit: Univerzální mušky pro říční muškaření - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_MHRF Cena/ks: 2 399 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Unikátní kolekce nepostradatelných univerzálních mušek využitelných při lovu pstruhů, lipanů ale i bílých ryb na řekách, říčkách a potocích!

Tento originální set tungstenových jigů, mokrých a suchých mušek obsahuje 70 mušek - 14 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 10 - 14, každá muška je navázána v té nejlepší velikosti pro daný vzor! V případě, že chcete úspěšně lovit pstruhy, lipany ale i tlouště, proudníky, plotice a další říční ryby, tato kolekce musí být povinnou součástí vaší výbavy.

V setu najdete jedinečné vzory umělých mušek, které jsou zvláště úspěšné při lovu říčních salmonidů, ale samozřejmě i jelců a dalších bílých ryb na mimopstruhových řekách. 5 kusů od každého typu je jako vždy připraveno ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou velice účinné a osvědčené vzory při lovu pstruhů obecných a duhových, lipanů z pstruhových toků, ale i bílých ryb z mimopstruhových řek a říček!

Celá tato kolekce byla sestavena naším specialistou Alešem (Ála Richie) v intenzivní spolupráci s naším skvělým vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k říčnímu muškaření je tato skvělá kolekce plná originálních, avšak maximálně osvědčených ověřených říčních mušek!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva