Termoprádlo | Oblečení pro muškaře | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

Muškařské termoprádlo

Termoprádlo je velice důležitá součást muškařova oblečení! Odvádí od těla vlhkost ven, udržuje tělesnou teplotu, nepouští k němu chlad a chrání i naše tělo od nepříjemných vnějších. V chladném počasí je velice dobré kombinovat jednotlivé vrstvy termo-oblečení, kdy nejtenčí a savé vlněné termoprádlo oblékáme na holé tělo, ze kterého odvede pot. Druhou vrstvu tvoří silnější materiál a nakonec je dobré si obléci nějakou izolační vrstvu z mikro-fleecu. Velkou výhodou termo-vrstev je, že v případě oteplení můžete jednotlivé vrstvy postupně sundávat a odkládat oblečení po malých a dobře skladných částech.

V případě, že si nevíte rady, co z naší nabídky kvalitního termoprádla značky SENSOR vybrat, určitě si přečtěte článek "Význam funkčního termoprádla SENSOR pro muškaře", který Vás jednotlivými výrobky a jejich hlavním využitím - z pohledu muškaře - hladce provede!

Zobrazit výrobce

Filtr výrobců

Produkty

Řadit podle:
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva