Podběrák s prodlouženou rukojetí a magnetem Fencl King Belly Boat XL 2 Nature | CzechNymph.cz
HomeE-ShopPodběrákyPodběrák s prodlouženou rukojetí a magnetem Fencl King Belly Boat XL 2 Natur ...

Podběrák s prodlouženou rukojetí a magnetem Fencl King Belly Boat XL 2 Nature

Podběrák s prodlouženou rukojetí a magnetem Fencl King Belly Boat XL 2 Nature Podběrák s prodlouženou rukojetí a magnetem Fencl King Belly Boat XL 2 Nature
Koupit: Podběrák s prodlouženou rukojetí a magnetem Fencl King Belly Boat XL 2 Nature
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: F_3028 Cena/ks: 3 099 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Muškařský ale i přívlačový podběrák s prodlouženou rukojetí a možností magnetického uchycení na záda, díky kterému máte podběrák neustále k dispozici při záběru. Kovová konstrukce, designová rukojeť z tvrdého dřeva, magnet se silou 6,2 kg.

Otočný magnet o 90 stupňů, který slouží ke komfortnímu odnětí v momentě záběru za rukojeť. Sejmutí podběráku se tak stává snadnějším. Jinak tomu není ani v opačné situaci, kdy chce rybář vrátit podběrák zpět na záda.

Díky síle magnetu, která činí 6,2 kg, si podběrák najde cestu zpět v podstatě sám. Stačí se jen dostatečně přiblížit a podběrák je znovu uchycen a připraven v pohotovosti. Podběrák je vybaven odolným ocelovým lankem, potaženým gumou, které zamezuje ztrátě i v extrémních situacích.

Černý elegantní rám krásně doplňuje vzhled celého podběráku. Pogumovaná síť, která díky materiálu neabsorbuje pachy, nechytají se do ní háčky a díky své lehkosti a jemnosti je velice šetrná k rybě. Vhodná také na Belly Boat.

Ručně vyráběná rukojeť z tvrdého dřeva, která je ošetřena hydro/oleofobní ochranou pomocí Nano technologie je extrémně příjemná na dotek, s univerzálním rybářským závitem kompatibilním se všemi podběrákovými hlavami. Konec rukojeti kovové očko otočné o 360 stupňů.

Hloubka sítě: 70 cm
Typ sítě: Pogumovaná s velkými oky
Rozměr rámu: 55 x 47 cm
Délka podběráku: 103 cm
Délka rukojeti: 40 cm
Celková hmotnost: 450 g

Výrobce: FENCL Rybářské potřeby
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva