Sklápěcí teleskopický podběrák s magnetem Fencl Predator L Nature | CzechNymph.cz
HomeE-ShopPodběrákySklápěcí teleskopický podběrák s magnetem Fencl Predator L Nature

Sklápěcí teleskopický podběrák s magnetem Fencl Predator L Nature

Sklápěcí teleskopický podběrák s magnetem Fencl Predator L Nature Sklápěcí teleskopický podběrák s magnetem Fencl Predator L Nature
Koupit: Sklápěcí teleskopický podběrák s magnetem Fencl Predator L Nature
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: F_1197 Cena/ks: 3 499 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Sklápěcí teleskopický podběrák se zabudovaným magnetickým držákem s nosností 6,2 kg uvnitř teleskopu. Vyměnitelná pogumovaná síť, kovový střed. Moderní design, rukojeti v barvě nature.

Podběrák je vhodný hlavně na muškaření a přívlač jak na tekoucích, tak stojatých vodách a to při lovu ze břehu či z lodě!

Celosvětový unikát je zabudovaný magnetický držák uvnitř teleskopu, díky držáku lze podběrák velmi pohotově odepnout z magnetu, jednou rukou rozevřít a rybu ihned podebrat.

Rám podběrákové hlavy je vyroben z kvalitního hliníku a v kombinaci s pogumovanou sítí do které se nechytají háčky, nenasakuje vodu, neabsorbuje pachy je díky tvaru dokonale navržen a zkonstruován pro skvělou manipulaci a snadné vylovení ryby. Taková síť je také hlavně velice šetrná k rybě!

Dvojdílná teleskopická podběráková tyč je vyrobena z kvalitních duralových trubek s možností aretace v jakékoli poloze.

Kovový střed a univerzální rybářský závit je vyroben z kvalitních hliníkových slitin a díky kovovému zámku a nerezové pružině lze podběrák velmi pohotově rozevřít jednou rukou a je ihned připraven podebírat váš úlovek. Mosazný univerzální závit lze kombinovat s jakoukoli podběrákovou tyčí.

Hloubka sítě: 40 cm
Oko sítě: 4 x 6 mm
Rozměr rámu: 42 x 39 cm
Délka podběráku: 162 cm
Transportní délka: 82 cm
Celková hmotnost: 570 g

Výrobce: FENCL Rybářské potřeby
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva