TOP Velké nymfy na trofejní lipany - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopKolekce mušekTOP Velké nymfy na trofejní lipany - Kolekce mušek

TOP Velké nymfy na trofejní lipany - Kolekce mušek

TOP Velké nymfy na trofejní lipany - Kolekce mušek TOP Velké nymfy na trofejní lipany - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: TOP Velké nymfy na trofejní lipany - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_BNTG Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 5 ks Dodání: ihned -+

Unikátní kolekce maximálně originálních velkých a silně zatížených nymf určených pro lov trofejních lipanů podhorních na horských řekách a říčkách ve Slovinsku, Rakousku, Slovensku, České republice ale samozřejmě i dalších tekoucích vodách po celém světě!

Tento originální set převážně velkých tungstenových nymf obsahuje 32 mušek - 16 vzorů navázaných na kvalitních bezprotihrotových háčcích - každá muška je navázána v té nejlepší velikosti pro konkrétní vzor! V případě, že chcete úspěšně lovit velké lipany a samozřejmě i pstruhy na řekách jako je Sáva, Traun, Váh, Ohře, Vltava atd. tato kolekce musí být povinnou součástí vaší muškařské výbavy.

V setu najdete jedinečné vzory silně zatížených nymf, které jsou zvláště úspěšné při lovu říčních lipanů i pstruhů nejen na výše zmíněných řekách, ale i na dalších velkých a středně velkých tocích po celé Evropě! 2 kusy od každého vzoru jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Celá tato kolekce byla sestavena naším výborným ambasadorem Vlastíkem Otavou a jedná se o jeho osvědčené vzory pro lov opravdu velkých lipanů. Vlastík je zapálený muškař a obrovský nadšenec do lovu trofejních lipanů na rakouských, slovinských i českých řekách, kam většinou vyráží na jeho rybářské výlety. Výsledkem naší spolupráce s ním je mimo-jiné tato skvělá kolekce plná originálních a maximálně účinných říčních lipanových mušek!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva