Tungstenové kuličky Knapek Hooks s drážkou K++ Černý nikl | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

Tungstenové kuličky Knapek Hooks s drážkou K++ Černý nikl

Tungstenové kuličky Knapek Hooks s drážkou K++ Černý nikl Tungstenové kuličky Knapek Hooks s drážkou K++ Černá nikl 3,5 mm, 10 pcs
Koupit: Tungstenové kuličky Knapek Hooks s drážkou K++ Černý nikl
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: K202695 Velikost: 3,5 mm, 10 ks Cena/ks: 50 CZK Sklad: 7 ks Dodání: ihned -+

Nejtěžší wolframové kuličky ve své kategorii! Jedinečné wolframové kuličky Knápek K++ jsou charakteristické úzkou drážkou a snadno se navlékají na háček.

Originální konstrukce (drážka mimo osu kuličky) zaručuje obrácený chod háčku, špičkou nahoru a u tohoto typu kuličky je garantována vyšší hmotnost, než u jiné wolframové kuličky stejné velikosti.

Sada wolframový kuliček typu K++ od značky Knapek Hooks jsou výborné především díky jejich větší hmotností, na kterou jste zvyklí́ u klasických tungstenových hlaviček stejného průměru. Díky malému výřezu, který neubírá na hmotnosti, nemusíte při vázání sahat po větších hlavičkách. Kuličky nabízíme ve více barevných variantách. Ve Vaší krabičce by mušky navázané s těmito tungstenovými kuličkami rozhodně neměly chybět.

Velikost (mm) / Hmotnost (g) - 1 kus:

3,5 mm/0,38 g

Výrobce: Knapek Hooks
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva