Trabant nebo Superb | Muškařské pruty Hanák Competition Superb | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeČlánkyNáčiníProč kupovat Trabanta, když můžeš mít Superba

Proč kupovat Trabanta, když můžeš mít Superba

Kategorie: Muškařské náčiní | Autor: Czechnymph

Pokud se rozhodujete zakoupit nový muškařský prut, tak pro vás máme tip, co pořídit pro letošní rok.


Název článku jsme zvolili úmyslně provokativně, ale kdy si myslíte, že je správný čas pro nákup kvalitního muškařského prutu, když ne letos? Většina z nás zřejmě i letos stráví většinu volného času ve své domovině a pevně doufáme, že na rybách budeme všichni mnohem častěji než kdy v minulosti. Konec konců i home office jde občas udělat od vody :-). Čas na nákup kvalitní udice je právě teď!

Naši zákazníci často hledají muškařský svatý grál - co nejlepší prut za co nejnižší cenu. Našimi rukami prošlo již mnoho muškařských prutů a bohužel musíme konstatovat, že v drtivé většině případů za opravdu kvalitní muškařský prut je potřeba si trochu připlatit. Ano, spousta legrace se dá užít i s levnou muškařskou udicí, ale pokud máte s muškařením již nějaké zkušenosti, lovíte hodně často, podnikáte delší rybářské výpravy a nebo muškaříte i v trochu obtížnějších podmínkách, pak již poznáte rozdíl mezi opravdu kvalitním prutem a prutem levným.

Takže, pokud se letos rozhodnete vašeho Trabanta povýšit na něco lepšího, pak máme pro vás jednoznačné doporučení na řadu říčních muškařských prutů Hanák Competition Superb XP. A několik důvodů, proč jít do Superba jsme sepsali v následujících řádcích.


Hanák Competition Superb XP

Výhody muškařských prutů Hanák Competition Superb XP:

🎣 Ucelená řada říčních muškařských prutů pro suchou i mokrou mušku, francouzské nymfování i lehké streamerování.

🎣 Pruty jsou vyrobené z prémiových komponentů.

🎣 Délky a AFTMA prutů byly vybírány pro lov v našich podmínkách.

🎣 Až o 30% lehčí než běžné muškařské pruty.

🎣 Středně rychlá akce - skvělá pro snadné házení i za větrného počasí a pro nižší ztrátovost ryb.

🎣 Vyvíjeny, testovány a používány členy české muškařské reprezentace.

🎣 Podpoříte tradiční českou značku!

Ty nejdůležitější pruty z řady Superb XP jsou následující:

Říční univerzál Superb XP 396 - když nevíte, jakou metodou budete lovit a chcete jednoduše měnit metody během jedné vycházky bez nutnosti měnit prut. S tímto modelem obsáhnete suchou mušku, mokrou mušku, nymfu i jemné streamerování.

Nejlepší prut na suchou mušku Superb XP 390 - s tímto proutkem můžete lovit na většině českých řek a kromě suché mušky jej můžete využít i na mokrou mušku a metodu muška-splávek.

Specialista na francouze Superb XP 3100 - top muškařský prut na tolik oblíbenou francouzskou nymfu. AFTMA 3 a délka 10 stop je pro moderní nymfování tou nejlepší volbou pro naše podmínky.

Skvělý pomocník pro lov trofejních ryb Superb XP 596 - pokud rádi lovíte na řekách s většími rybami, tak tento prut zde využijete jak pro lov na nymfu, na sucho, na mokro nebo i na streamera. Prut na české trophy revíry a na zahraniční revíry, kde nechcete přijít o velké ryby (Rakousko, Slovinsko).

Jaké využití mají ostatní modely z řady Hanák Competition  Superb se dočtete v článku od Vojty Ungra.

Takže pořád ještě váháte? Pokud ano a potřebujete ještě výběr nového prutu prokonzultovat, tak se na nás neváhejte obrátit ať již přes náš online chat a nebo přes náš Facebookový profil.

Trabant nebo Superb? My máme zcela jasno...

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva