Zahájení pstruhové sezony | Pstruhové zahájení | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeČlánkyZávodyZahájení pstruhové sezony 16. 4. 2020

Zahájení pstruhové sezony 16. 4. 2020

Kategorie: Muškařské závody | Autor: Ála Richie

Zahájení pstruhové sezony 2020 je za pár dní tady a ve ČTVRTEK 16. 4. 2020 se můžeme těšit na otevření našich oblíbených pstruhových revírů! Už víte, kam vyrazíte na tečkované krasavce z našich peřejnatých řek, divokých horských bystřin ale i ze stojatých pstruhových vod?


I když za speciální a nevídané situace, ale i tak se letos opět dočkáme!!! A my už máme své tipy, kam se vydáme... Co Vy? ;-)

Ještě, než se toho tradičního data letos dočkáme, chtěli jsme Vás poprosit o společné budování "předzahajovací" atmosféry!

Zapojte se tak do naší události ZAHÁJENÍ PSTRUHOVÉ SEZONY 16. 4. 2020 na našem Facebookovém profilu Czechnymph.cz a podělte se proto s námi s Vašimi fotkami ze pstruhových zahájení i z průběhu pstruhových sezon z minulých let!

Nyní letí RETRO, takže se určitě nebojte zalovit i ve Vašich foto-archívech a přispějte klidně i něčím v opravdovém vintage stylu! ;-) Vítány jsou fotografie samotných úlovků, ale i obrázky z revírů či záznamy zajímavých událostí z tohoto slavnostního loveckého dne!


ROZHODNĚ SI ALE PRO SEBE NENECHÁVEJTE HLAVNĚ TY ZÁŽITKY, ÚLOVKY A ZKUŠENOSTI ZE ZAHÁJENÍ LETOŠNÍHO A Z NÁSLEDUJÍCÍCH LOVECKÝCH DNÍ!

Po skončení této události, kterou jsme prodloužili až do 30. 4. 2020, totiž vybereme 3 Vaše nejlepší foto-příspěvky ze Pstruhového zahájení 2020 a jejich autory oceníme hodnotnými a zajímavými cenami z našeho e-shopu Czechnymph.cz! Ceny v průběhu události uveřejníme, abyste byli správně namotivovaní! ;-) Ty, které nevybereme nemusí věšet hlavu! Za účast odměníme všechny nadšence nějakou zajímavou slevou na muškařský sortiment v našem e-shopu!

*** VŠECHNY FOTOGRAFIE VKLÁDEJTE JAKO PŘÍSPĚVKY PŘÍMO JAKO FOTOGRAFIE DO UDÁLOSTI NA FACEBOOKU! ***

Na závěr bychom Vás všechny chtěli poprosit, abyste se k uloveným rybách chovali co nejšetrněji a hlavně jako k důstojnému soupeři, který si zaslouží úctu a hlavně slušné zacházení!!!

Zapojme se všichni a buďme zároveň i tím nejlepším příkladem všem začínajícím muškařům, kteří se této události rovněž zúčastní a teprve hledají tu správnou cestu přístupu k přírodě a rybám! ;-)


Přejeme Vám výjimečné Zahájení pstruhové sezony 2020!

Tým CzechNymph

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva