Závodní muškaření trochu jinak | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeČlánkyOstatní Závodní muškaření trochu jinak

Závodní muškaření trochu jinak

Kategorie: Ostatní články o muškaření | Autor: Pavel Adamovský

Občas se na našem webu objeví polemiky, zda závodní muškaření naším rybářům něco přináší nebo ne. Nyní publikujeme důkaz, že přínos skutečně existuje.

Občas se na našem webu objeví polemiky, zda závodní muškaření naším rybářům něco přináší nebo ne. Nyní publikujeme důkaz, že přínos skutečně existuje. Na fotky mě upozornil Mirek Málek a jejich autor Petr Jahoda nám dal souhlas k jejich zveřejnění.

Krátce k fotkám, které byly nafoceny 23.9.2006 před závody druhé ligy LRU muška, Příbor Lubina. Existují dvě verze k publikovanému fotopříběhu:

Autor fotografií: "Rozhodčí si myslel, že závody začínají ráno a ony byly až odpoledne, tak počkal v hospodě...asi 3 promile. Přesto šel uvědoměle zkratkou přes řeku."

Hlavní postava fotopříběhu: "Děsně mě chytly plotynky a špatně jsem došlápl."

Necháme na čtenářově posouzení, která verze se zdá být věrohodnější. Jen už prosím přestaňte diskutovat nad přínosem závodního muškaření...

 

LRU LRU LRU LRU LRU LRU LRU LRU LRU LRU LRU LRU LRU LRU

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva