Vázací stojánek na cesty | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeČlánkyRecenze Vázací stojánek na cesty

Vázací stojánek na cesty

Kategorie: Recenze muškařských výrobků | Autor: Pavel Adamovský

Vázání mušek na cestách je vždy problém. Na trhu se objevil výrobek, který vám umožní navázat mušky téměř kdekoliv a přesto se vám vejde do kapsy u vesty.

Marco Polo Fly Tying System

Vázání mušek na cestách je vždy problém. Především v situaci, kdy není k dispozici stůl, na který lze připevnit běžné vázací stojánky. Při listování časopisu Flyfishing&Flytying jsem objevil výrobek, který problémy cestujícího muškaře vyřeší.

Výrobek můžete vidět na obrázku. Jedná se o vázací systém Marco Polo, který se prodává pod značkou C&F Design. Pod touto značkou lze koupit i další vazačské pomůcky a také krabičky na mušky. Po troše pátrání na internetu se za C&F Design objevilo staré známé jméno - Scientific Anglers (koncern 3M).

Vázací systém Marco Polo (Marco Polo Fly Tying System) je malá otevírací krabička, která se vám vejde do kapsy u muškařské vesty. Z obrázku je zřejmé, co všechno se do krabičky designérům od 3M vešlo. Marco Polo Fly Tying SystemJe toho opravdu hodně, ale hlavním plusem výrobku vidím elegantní řešení vázacího stojánku. S takovým to stojánkem můžete vázat úplně všude - v hospodě, v autě, ve stanu, na pařezu, na ohnutých zádech porybného atd.

Samozřemě, že všechno není ideální. Za prvé tento výrobek asi u našich prodejců neseženete, což již dnes není zas tak nepřekonatelný problém, protože jej lze snadno objednat přes Internet. Horší zprávou bude informace o ceně výrobku. C&F Design tvrdí, že vyrábí nejlepší krabičky a vázací pomůcky na světě. To vám ani nepotvrdím ani nevyvrátím. Musím ovšem přiznat, že jsem dražsí sadu na vázání mušek ještě neviděl. Doporučená maloobchodní cena pro anglický trh je 320 liber (okolo 16 000 Kč).

Jediné, čím vás mohu uklidnit je čestné prohlášení, že sadu Marco Polo letos pod stromečkem zcela jistě nenajdu a že i příští rok se budu snažit najít nějaké chytré řešení pro vázání mušek na cestách. Pokud máte nějaký tip, dejte mi prosím vědět.

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva