Tři mušky Petra Mynáře | Umělé mušky | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeČlánkyUmělé muškyTři mušky Petra Mynáře

Tři mušky Petra Mynáře

Kategorie: Umělé mušky | Autor: Pavel Adamovský

Tři oblíbené mušky Petra Mynáře.

S radostí uveřejňujeme tři mušky, které nám zaslal kolega provozující internetový obchůdek s umělými muškami FLYWEB. V obchodě je nově rozšířen sortiment umělých mušek a také přibyla sekce "Teorie mušek".

Redtip nymfa Redtip nymfa
Jde o výbornou, celoročně použitelnou, univerzální nymfu. Její červený bod skvěle zvyšuje účinnost a nutí pstruhy k záběru. Je skvělou také na lipany a tlouště. Lze i vázat ve více odstínech, dle ročního období - od zelené, přes hnědou až po bílou.

Zelená nymfa březnovky Zelená nymfa březnovky
Univerzální nymfa, použitelná po celý rok na všechny druhy vod. Největší úspěchy jsou však na jaře, kdy zelená představuje základní barvu rojícího se hmyzu. Berou ji pstruzi a lipani.

 

Žlutá jepka parašut Žlutá jepka parašut
Jde o skvělou suchou mušku, napodobující světlé jepice při jejich rojení, nejlépe v létě a na podzim. Díky tělu, vázaného z nitě Floss, získává muška krásný lesk. S největší chutí ji berou jak pstruzi, pak lipani, stejně tak i tloušti. V menších velikostech skvělá podzimní "lipanovka".

 

Flyweb

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva