Marabou peří | Vázání mušek | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

Marabou peří

Jemné a ve vodě velice lákavě se pohybující peří marabou je naprostým základem vázacích materiálů všech vazačů - muškařů, kteří s oblibou muškaří na stojaté vodě či streamerují na řece! V dnešní době se samozřejmě nejedná o peří z vzácného afrického čápa marabou, ale jedná se jemné prachové peří z krocana či krůty domácí. Obrovskou výhodou této náhrady originálního peří marabou je výborná dostupnost v bílé barvě a tedy tím pádem snadná barvitelnost do všech možných barev a odstínů. Peří marabou je výborným materiálem sloužícím pro tvorbu lákavě se pohybujících ocásků a křidélek jezerních lur, nymf a streamerů! Základními barvami jsou černá, bílá, oranžová, chartreuse, růžová, olivová a hnědá.

Naše nabídka Marabou peří je největší v České republice, a proto v této naší kategorii naleznete všechny vhodné typy tohoto peří v základních a stěžejních barvách, ale i v jejich tmavých a světlých odstínech či strakatých barevných kombinacích!


Zobrazit výrobce

Filtr výrobců

Produkty

Řadit podle:
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva