Genetické kohoutí sedlové skalpy Veniard Genetic Cock Saddles Grade 2 | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopVázací materiály a pomůckyPeříSkalpy a sedlaGenetické kohoutí sedlové skalpy Veniard ...

Genetické kohoutí sedlové skalpy Veniard Genetic Cock Saddles Grade 2

Genetické kohoutí sedlové skalpy Veniard Genetic Cock Saddles Grade 2 Genetické kohoutí sedlové skalpy Veniard Genetic Cock Saddles Grade 2 bílá
Koupit: Genetické kohoutí sedlové skalpy Veniard Genetic Cock Saddles Grade 2
Kód Barva Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: VENSADD_W2 Barva: bílá Cena/ks: 899 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: VENSADD_G2 Barva: grizzly Cena/ks: 899 CZK Sklad: - Dodání: nedostupné -+

Genetické kohoutí sedlové skalpy z USA ve kvalitě Grade 2 jsou skvělou volba pro všechny, kteří hledají kvalitní genetický skalp pro vázání suchých a mokrých mušek ve velice slušném poměru cena/výkon. Dlouhé srpky z těchto sedlových skalpů se výborně hodí pro vázání různých typů mušek všech velikostí!

Genetické sedlové skalpy jsou plné dlouhých srpků v přírodní bílé a grizzly barvě. Proto je tento typ kohoutích skalpů vhodný zvláště pro vázání tradičních přírodně laděných umělých mušek!

Díky dlouhým srpkům je možné tento materiál používat i při vázání přírodně zbarvených streamerů pro lov pstruhů, dravých a slanovodních ryb!

Vzhledem k nižší ceně si tyto kvalitní sedlové skalpy mohou pořídit i vazači - začátečníci, kteří teprve zkouší, co mohou z takového materiálu navázat za různé typy mušek!

Výrobce: Veniard
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva