Kohoutí sedlový skalp Whiting Half Cock Saddles Bronze Grade | CzechNymph.cz
HomeE-ShopVázací materiály a pomůckyPeříSkalpy a sedlaKohoutí sedlový skalp Whiting Half Cock S ...

Kohoutí sedlový skalp Whiting Half Cock Saddles Bronze Grade

Kohoutí sedlový skalp Whiting Half Cock Saddles Bronze Grade Kohoutí sedlový skalp Whiting Half Cock Saddles Bronze Grade grizzly
Koupit: Kohoutí sedlový skalp Whiting Half Cock Saddles Bronze Grade
Kód Barva Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: WCSBH_G Barva: grizzly Cena/ks: 2 390 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: WCSBH_GB Barva: žluto-černá Cena/ks: 2 390 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: WCSBH_LD Barva: světle šedá Cena/ks: 2 390 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: WCSBH_DD Barva: tmavě šedá Cena/ks: 2 390 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: WCSBH_MG Barva: medově hnědá Cena/ks: 2 390 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Poloviční kohoutí sedlové skalpy Whiting ve kvalitě Bronze Grade jsou tím nejlepším, co můžete pro vázání vašich precizních suchých mušek mít! Díky dlouhým, souměrným a pružným srpkům dlouhým až 30 cm, můžete navázat velké množství mušek pouze z jediného srpku! Kvalita tohoto peří je opravdu výborná - díky těmto srpkům vytvoříte dokonalé tuhé nožičky suchých mušek hlavně ve velikostech # 14 až # 18, ale na skalpu najdete i spoustu srpků, které budou vhodné i pro vázání mušek ve velikostech větších - # 10 a # 12.

Díky všemu zmíněnému tak můžete z jednoho takového polovičního skalpu navázat průměrně i více jak 250 suchých mušek, což je naprosto úžasné množství a skalpy této úrovně najdou hlavní uplatnění např. u profesionálních vazačů, nefalšovaných milovníků opravdového suchého muškaření a muškařských fajnšmekrů, jejichž parametr té pravé kvality je až na samotném vrcholu!

Tato poloviční verze Kohoutího sedlového skalpu Whiting v Bronze Grade kvalitě je naprosto ideální volba pro všechny, kteří v jedné barvě nepotřebují celý skalp, ale za ušetřené peníze si mohou např. koupit další často využívanou barvu!

Výrobce: Whiting
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva