TOP Jezerní lury na pstruhové stojáky - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

🔥 POZOR: Všechny objednávky na CzechNymph.cz přes Zásilkovnu na výdejní místo NYNÍ JEN ZA 6️⃣0️⃣,- Kč! 🎣🔝😍

HomeE-ShopKolekce mušekTOP Jezerní lury na pstruhové stojáky - Kolekce mušek

TOP Jezerní lury na pstruhové stojáky - Kolekce mušek

TOP Jezerní lury na pstruhové stojáky - Kolekce mušek TOP Jezerní lury na pstruhové stojáky - Kolekce mušek - 32 mušek
+ 4
Koupit: TOP Jezerní lury na pstruhové stojáky - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_MHSL Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 5 ks Dodání: ihned -+

Absolutně nepostradatelná kolekce jezerních lur - ty nejstěžejnější typy v nejzásadnějších a nejoblíbenějších barvách pro lov pstruhů a sivenů na stojatých vodách!

Tento originální set pestrobarevných lur a dráždidel obsahuje 32 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 10 a 12! V případě, že chcete začít s jezerním muškaření nebo nejraději lovíte pstruhy na stojatých vodách na lury, tato kolekce by se měla stát nepostradatelnou "MUST HAVE" součástí vašeho jezerního vybavení.

V setu najdete klasické ocáskaté lury v nejúčinnějších barvách - černo-zelená (Montana), černo-oranžová, bílo-červená, bílo-chartreuse, oranžová, žluto-oranžová, olivová (Damsel), ale i křídlaté lurky jako Viva, Cat's Whisker, Booby nymfy a Bloby. 2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou nekompromisní a osvědčené vzory při lovu na stojatých vodách - obzvláště smrtící pro jezerní duháky a siveny!

Celá tato kolekce byla sestavena naším specialistou Alešem (Ála Richie) ve spolupráci s naším vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k jezernímu muškaření je tato originální kolekce plná ověřených jezerních lur!

Nenechte si proto ujít ani Alešův rozsáhlý MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL obsahující 4 články a rovněž i tematické galerie, které jsou věnované lovu pstruhů na stojatých vodách! Tuto kolekci jednoznačně využijete při muškaření na všech našich stojatých pstruhových revírech s výskytem duháků a sivenů, neboť vznikla i jako produktová součást tohoto rozsáhlého jezerního speciálu!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva