Muškařská ledvinka Guideline ULBC Experience Waistbag 6 | CzechNymph.cz

🔥 Před-zahajovací 1️⃣6️⃣% SLEVA na většinu výrobků s promo-kódem "ZAHAJENI16"! 💣💥 Akce platí až do PONDĚLÍ 15. 4. 2024! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopTašky a batohyNáprsní tašky a ledvinkyMuškařská ledvinka Guideline ULBC Experience Wa ...

Muškařská ledvinka Guideline ULBC Experience Waistbag 6

Muškařská ledvinka Guideline ULBC Experience Waistbag 6 Muškařská ledvinka Guideline ULBC Experience Waistbag 6
New
KÓD: ZAHAJENI16
Doprava zdarma
Koupit: Muškařská ledvinka Guideline ULBC Experience Waistbag 6
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 107291 Cena/ks: 3 249 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+

Muškařská ledvinka Guideline ULBC Waistbag 6 je chytrá a funkční ledvinka, která vám poskytne dostatek prostoru a udrží věci organizované během dne stráveného u vody. Je navržena tak, abyste měli své vybavení v případě potřeby snadno po ruce.

Podpůrný bederní pás a funkce kolejniček vám dávají možnost posunout ledvinku mezi zády a přední částí pro snadný přístup k jejímu obsahu. Bederní pás lze snadno odepnout, pokud ledvinku používáte jako přídavnou náprsní brašnu na některém z našich batohů.

Velká hlavní přihrádka na zip se 4 organizačními kapsami a přední přihrádka na zip se 4 organizačními kapsami a klipem na klíče. Horní dokovací stanice pro vaše nářadí je udrží pevně u ledvinky, vč. konfigurace levá/pravá. Čtyři vnější elastické síťované kapsy usnadňují organizaci cívek a plováků.

Pod taškou najdete elastické zapínání pro přenášení tubusu na pruty nebo srolované pláštěnky. Všechny zipy na ledvince Experience Waistbag 6 jsou YKK.

Tkaniny schválené společností Bluesign® jsou vyráběny podle přísných bezpečnostních a ekologických požadavků. Používají pouze schválené chemické látky, které šetří zdroje a mají menší dopad na lidi a životní prostředí.

Ekologicky šetrná povrchová úprava DWR (vodoodpudivá úprava), zcela bez všech typů fluorovaných uhlovodíků.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva