Muškařská ledvinka Guideline ULBC Waistbag 3 | CzechNymph.cz

🔥 Před-zahajovací 1️⃣6️⃣% SLEVA na většinu výrobků s promo-kódem "ZAHAJENI16"! 💣💥 Akce platí až do PONDĚLÍ 15. 4. 2024! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopTašky a batohyNáprsní tašky a ledvinkyMuškařská ledvinka Guideline ULBC Waistbag 3

Muškařská ledvinka Guideline ULBC Waistbag 3

Muškařská ledvinka Guideline ULBC Waistbag 3 Muškařská ledvinka Guideline ULBC Waistbag 3
New
KÓD: ZAHAJENI16
Koupit: Muškařská ledvinka Guideline ULBC Waistbag 3
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 107283 Cena/ks: 2 499 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+

Muškařská ledvinka Guideline ULBC Waistbag 3 je malá a lehká ledvinka, která poskytuje ideální úložný prostor během dne stráveného u vody. Je navržena tak, abyste měli své vybavení vždy snadno po ruce.

Chytrý bederní pás se systémem kolejniček na ledvince ULBC Waistbag 3 umožňuje posunout ledvinku ze zad na přední stranu jedním snadným pohybem, což vám umožní rychlý a snadný přístup k vašemu vybavení. Bederní pás lze snadno odepnout, pokud ledvinku používáte jako přídavnou náprsní brašnu na některém z našich batohů.

Tato ledvinka o objemu 3 litry má hlavní přihrádku na zip se dvěma organizačními kapsami a klipem na klíčeDokovací stanice pro vaše kleště umístěná nahoře je udrží pevně u brašny a má konfiguraci pro levou/pravou ruku.

Čtyři vnější elastické síťované kapsy usnadňují uspořádání cívek a plováků. Pod taškou najdete dvě elastické zastrkovací úchytky pro přenášení tubusu na pruty nebo srolované pláštěnky.

Tkaniny schválené Bluesign® jsou vyráběny podle přísných bezpečnostních a ekologických požadavků. Používají pouze schválené chemické látky, které šetří zdroje a mají menší dopad na lidi a životní prostředí.

Šetrná povrchová úprava DWR (vodoodpudivá úprava), zcela bez všech typů fluorovaných uhlovodíků. Výrobek obsahuje recyklované materiály.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva