Příhody od vody Jarky Hanzalové | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeČlánkyOstatní Příhody od vody Jarky Hanzalové

Příhody od vody Jarky Hanzalové

Kategorie: Ostatní články o muškaření | Autor: Dita Adamovská

O paní Jaroslavě Hanzalové, zajímavé osobnosti českého muškaření, jste už na našich stránkách měli možnost číst. A o tom, že tato první dáma muškaření si ze sebe neváhá udělat legraci, svědčí i její humorné příhody od vody.


Jaroslava Hanzalová na rybách

O paní Jaroslavě Hanzalové, zajímavé osobnosti českého muškaření, jste už na našich stránkách měli možnost číst. A o tom, že tato první dáma muškaření si ze sebe neváhá udělat legraci, svědčí i její humorné příhody od vody. Přejeme jí dostatek stejného humoru i v dalších letech.

Příhoda první :

Chytala jsem tady nahoře na Mži, bylo to koncem listopadu. Slíbila jsem známým chytit nějaké lipany, a to když někomu slíbíte chytit rybu, tak jako naschvál nejdou. Měla jsem zatím dva, říkám si ještě alespoň jednoho a jdu domů. Byla jsem po pás ve vodě, voda měla kolem 8°C, takže pěkně studená. Zabrala jsem se do chytání, nevnímala jsem okolí. A tam vede podél vody pěšina, chodí tudy lidi na vlak mezi Svojšínem a Ošelínem.

Najednou někdo za mnou povídá : "Mladej, nezebou tě v tý vodě kule?" Já jsem se otočila a jak jsem zvyklá pohybovat se mezi chlapama, povídám mu : "Můžu vás ujistit, pane, že mě kule ve vodě v životě nezábly." On zkoprněl, normálně si sednul na zem, otevíral pusu jako kapr a nakonec vykoktal : "Von ttto je žžženská!" Vsadím se s vámi, že tenhle pán svůj vlak ten den určitě nestihnul!

Příhoda druhá :

To někdy člověk dělá frajera. Já jsem jednou chytala u mlejna na Mži na Jizerce. Tam je takový rychlý kamenitý úsek, který všichni obcházejí po břehu, klouže to, jak tam ta voda rychle teče, a nejde to brodit. Takže vždycky vylézám na břeh. Ten mlejn u vody patří Pražákům, kteří byli tenkrát zrovna venku. Chytala jsem ryby, oni na mě koukali, divili se, že jsem ženská, a tak jsem si frajersky pro sebe řekla, že jim ukážu a že to přejdu.

Pochopitelně nepřešla. Ujely mi nohy a celej ten proud jsem po zadku sjela dolů, nohy před sebou. Pražáci se samozřejmě chechtali - no a já měla zadek modrý ještě 14 dnů potom, jak jsem si to po těch kamenech pěkně seskákala dolů.

Příhoda třetí :

Byli jsme na jedněch závodech, to už jsem v té naší partě byla dobře pět, šest let a kluci mě brali. Bydleli jsme v rybářské chatě a jelikož nás bylo osm a chtěli jsme být pohromadě, dali nám největší pokoj hned za kuchyňkou.

Všichni závodníci vázali před závodem tajné mouchy, aby o nich nikdo nevěděl, takže se všichni zamykali. No a já, protože mám potíže s ledvinovými kameny a hodně kvůli tomu piju, často chodím na záchod. Tak říkám klukům : "Musím ven." Kluci na to : "Musíš říct heslo, jinak tě nepustíme dovnitř." Říkám jim : "Kluci, vy jste blázni!"

Nedali si ale říct a tak vymýšlím : "Co třeba RYBA?" A tenkrát letěla písnička Černí andělé, tak kluci vymýšlejí : "Ne, musíš říct SEX JE NÁŠ!" Povídám : "Ne, to nikdy neřeknu!!!"

Ale musela jsem na záchod. Když se vracím, byla kuchyňka i chodba plná lidí. Klepu na dveře a kluci na mě volají : "Heslo, jinak tě nepustíme!" Tak jsem se sehnula a do klíčové dírky potichu šeptám : "Sex je náš!" Kluci volají : "Není nic slyšet, musíš víc nahlas!" Tak jsem o trošku víc nahlas znovu zašeptala : "Sex je náš!" To už kluci museli slyšet, ale pořád volali : "Víc nahlas!" Tak jsem se nadechla a z plných plic zařvala : "SEX JE NÁŠ!" Lidi na chodbě se otočili - mysleli si, že jsem nějakej úchyl! A kluci mě teprve pak pustili dovnitř a váleli se smíchy po zemi.

Tak tohle mi kluci provádějí!

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva