Muškařské testovací okénko | Ochranné rukávy Buff® Original | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeČlánkyRecenze Testovací okénko - UV Ochranné rukávy Buff® Original

Testovací okénko - UV Ochranné rukávy Buff® Original

Kategorie: Recenze muškařských výrobků | Autor: Ála Richie

V prvním díle našeho "Testovacího okénka" se budu věnovat velice praktickému doplňku muškařského oblečení, jehož hlavní uplatnění přijde na řadu v horkém a slunečné letní dny, ve které navštěvujeme oblíbené revíry sice nalehko, ale na druhou stranu musíme dbát na to, aby ostré sluneční paprsky nespálily naši pokožku. Od teď nás v takových situacích dokonale ochrání rukávy Buff Original UV Arm & Coastal Sleeves!


Nádherný a silný amur užívá prvních chvil svobody po urputném souboji, ve kterém statečně a z plných sil bojoval o svůj život!

Upřímně řečeno, vůči těmto různým "nadbytečným" muškařským doplňkům jsem celkem skepticky založený a nebylo tomu jinak ani u tohoto typu výrobku, ze kterého jsem si z počátku dělal trochu i legraci! :-) Navíc jsem v rámci rybářských výprav minimalista a z hlediska oblečení spíše košilový typ, takže je celkem jasné, že těmto rukávům jsem jako potencionální uživatel nedával mnoho šancí...

Testoval jsem je na vlastní kůži několikrát v horkém slunečném počasí, pro které jsou tyto muškařské UV ochranné rukávy předurčeny a musím se přiznat, že jsem byl velice mile překvapen a po prvotní skepsi jsem si tento doplněk k základnímu muškařskému oblečení poměrně oblíbil!

Pokud tedy v létě rádi chodíte k vodě nalehko - v tričku popř. v košili s krátkým rukávem, tyto rukávy ochrání Vaše paže a ruce v případě horkého slunečného počasí! Po chvíli je na těle již vůbec nevnímáte a v případě, že je velké teplo, stačí si rukávy namočit - velice příjemně chladí! Na druhou stranu, jakmile zajde slunce a ochladí se, zahřejí a chrání i před bodavým hmyzem! Ve formě malého balíčku se vejdou do kapsy košile, šortek či do ledvinky, takže pro všechny muškařské minimalisty - SUPER letní doplněk muškařské výbavy!

Pokud Vás má osobní mini-recenze zaujala a chtěli byste tyto rukávy vyzkoušet, mrkněte na všechny verze ZDE!

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva