Kolekce mušek - TOP Letní kaprové mušky | CzechNymph.cz

💥 Nenechte si ujít nový MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL věnovaný nepostradatelnému letnímu rybářskému oblečení Simms SolarFlex® a BugStopper®! 👇👇👇

HomeE-ShopKolekce mušekKolekce mušek - TOP Letní kaprové mušky

Kolekce mušek - TOP Letní kaprové mušky

Kolekce mušek - TOP Letní kaprové mušky Kolekce mušek - TOP Letní kaprové mušky - 24 mušek
Koupit: Kolekce mušek - TOP Letní kaprové mušky
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_CS Cena/ks: 1 099 CZK Sklad: 8 ks Dodání: ihned -+

Speciální letní kolekce těch nejúčinnějších kaprových mušek, umístěných ve velice praktické malé krabičce, která se vejde i do menší kapsy Vaší muškařské vesty či košile, což během odlehčených letních lovů zajisté oceníte!

Tento originální set zahrnuje 24 mušek navázaných na velice kvalitní háčky Hayabusa a Tiemco! Kolekce obsahuje velice oblíbené a maximálně účinné vzory "Chlebovek", Squirmy žížalek a tmavých "stalkovacích" lurek a velkých nymf, se kterými přelstíte každého hladového kapra ve Vašem loveckém teritoriu. 12 originálních vzorů po 2 kusech od každého typu je připraveno do akce! Nenahraditelné letní kombo určené k lovu šupinatých obrů, kteří obývají naše rybníky, přehrady a slepá ramena mimopstruhových řek.

Všechny mušky byly vybrány naším specialistou Alešem (Ála Richie), který se již řadu let úspěšně věnuje lovu velkých kaprovitých ryb na mimopstruhových revírech.

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva