Nuclear Nymph Dubbing | Testování materiálu | CzechNymph.cz
HomeČlánkyVázání Testování Nuclear Nymph Dubbingu od Tommi-Fly

Testování Nuclear Nymph Dubbingu od Tommi-Fly

Kategorie: Vázání umělých mušek | Autor: Samuel Piekar

Náš ambasador Sam si vzal pod drobnohled horkou novinku loňské podzimní vázací sezony, navázal z ní pár jeho oblíbených vzorů a zamyslel se nad dalším využitím tohoto inovativního přírodního dubbingu, jehož součástí jsou i syntetická UV vlákna!


Velice jednoduché, ale přesto maximálně účinné říční i jezerní mušky navázané z Nuclear Nymph Dubbingu.

Nuclear Nymph Dubbing byl horkou novinkou začátku podzimní vázací sezony roku 2022, kterou jsem chtěl s radostí vyzkoušet. Rád svoje mušky vylepšuji a dolaďuji k "dokonalosti" různými novými materiály a Nuclear Nymph Dubbing od Tommi Fly je právě jedním z nich! Jedná se o směs různě barevných přírodních a syntetických vláken (85% přírodní materiály, 15% syntetika).

Dubbing je trošku hrubší, tudíž je lepší na trošku větší mušky a jeho nezapomenutelnou vlastností je reakce na UV světlo, kterou můžete vidět pod UV lampičkou. O účinností UV materiálů by se dalo trošku polemizovat, ale já osobně je do svých mušek velmi rád přidávám. Nemluvě o tom, že jsou UV materiály hojně využívány specialisty na mořské pstruhy, i zde by mohl najít dubbing své využití.

Vzhledem k tomu, že mám podzimní muškaření spojeno hlavně s lovem lipanů a jezerním muškařením, tak jsem první "Nuclear" mušky navázal k těmto účelům.

➡ První muškou je tedy růžový blešivec navázaný na mém oblíbeném háčku Fulling Mill Czech Nymph, který je pro podzimní lipanění nepostradatelnou zbraní!

➡ Dalším vzorem je černá nymfička, která má použití jak na řece, tak na jezerní technice Muška-splávek. Zde jsem použil Nuclear Nymph Dubbing na tělíčko.

➡ Posledním vzorem je populární jezerní lurka "žlutka" se žlutým "Nuclear" tělíčkem.

Doufám, že jsem vám tuto novinku trošku více představil a že s novými muškami budete slavit úspěchy u vody, stejně jako já!

Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva