Zlatohlavé lury | Umělé mušky | CzechNymph.cz

💥 Nenechte si ujít nový MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL věnovaný nepostradatelnému letnímu rybářskému oblečení Simms SolarFlex® a BugStopper®! 👇👇👇

Zlatohlavé lury

Zlatohlavé lury jsou nejzákladnější skupinou fantastických jezerních mušek. Ve skutečnosti většinou nenapodobují žádný konkrétní vodní organismus, pokud pomineme podobnost některých černých mušek s pulci či pijavicemi. Zlatý korálek přidává těmto muškám na efektu, ale zároveň je i zatěžuje v přední části, takže muška přepadává na hlavičku, což - ve spojení s měkkým ocáskem z marabou peří - vytváří neodolatelný druh pohybu. Tyto typy umělých mušek nechají málokterého vysazeného pstruha chladným a jdou tedy určeny pro všechny nadšené jezerní muškaře. Bez nich se na stojaté vodě zkrátka neobejdete!

Z vazačského pohledu se jedná o velice jednoduché vzory mušek, které by měl zvládnout navázat každý začátečník, pokud si ale netroufáte, nebo trpíte nedostatkem času a chcete hlavně efektivně lovit, vyberte si z našeho širokého výběru těch nejúčinnějších zlatohlavých lur!

Zobrazit výrobce

Filtr výrobců

Produkty

Řadit podle:
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva