Ďáblíci | Umělé mušky | CzechNymph.cz

💥 Nenechte si ujít nový MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL věnovaný nepostradatelnému letnímu rybářskému oblečení Simms SolarFlex® a BugStopper®! 👇👇👇

Ďáblíci

Ďáblící (Diawl Bachs) jsou naprosto nepostradatelný typ malých jezerních nymf, které sice nenapodobují žádný konkrétní druh vodního hmyzu, ale jsou o to více účinné a jezerní pstruzi obecní i duhoví je naprosto milují. Ďáblíci existují v mnoha podobách, ať už se jedná o čistě originální přírodní vzory, které jsou vázány z páva, kohouta a černé nitě, nebo jde o fantastické a různobarevné mušky používající pírka kohouta Jungle Cock, různé lesklé lametky a signálně zbarvené nitě! S Ďáblíky lovíme nejčastěji na plovoucí šňůře a s fluorocarbonovým návazcem, což je taktika velice efektivní pro staré zkušené ryby, které již ignorují barevné a velké lury.

Jedno je jasné! Rodina Diawl Bachs neodmyslitelně patří k muškaření s nymfami na stojatých vodách a jedná se o maximálně účinné a velice jednoduché vzory, které není radno postrádat! Pořiďte si různé varianty z naší nabídky a nebudete litovat! Za nás doporučujeme smrtící vzory Red Holo Diawl Bach, Green Cheeked Diawl Bach, Terry's Holo Green Diawl Bach a Diawl Bach Black!

Zobrazit výrobce

Filtr výrobců

Produkty

Řadit podle:
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva