Podpovrchový štikový popper napodobující žábu zeleno-oranžový | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopMuškyStreamery na dravceNapodobeniny myší a žabPodpovrchový štikový popper napodobují ...

Podpovrchový štikový popper napodobující žábu zeleno-oranžový

Podpovrchový štikový popper napodobující žábu zeleno-oranžový Podpovrchový štikový popper napodobující žábu zeleno-oranžový, vel. 2
Koupit: Podpovrchový štikový popper napodobující žábu zeleno-oranžový
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: FM958002 Velikost: 2 Cena/ks: 129 CZK Sklad: 3 ks Dodání: ihned -+

Tradičně vázaný podpovrchový streamer, který je spíše Diverem, nežli Popperem. Divery se zanořují pod vodní hladinu a vytvářejí spíše tlakové vlny, než aby vodu rozstřikovaly jako Poppery.

Takový streamer navázaný ze srsti a peří je např. v USA používán pro lov velkých bassů - okounků pstruhových v zarostlých partiích řek a jezer, ale v našich podmínkách je tato nástraha skvělá pro povrchový lov štik či okounů za pomoci plovoucí šňůry.

Streamer je navázán na velice kvalitní háček Tiemco 811s, navíc se s ním nemusíte bát lovit v opravdu zarostlých místech, neboť háček je opatřen ochranou proti uváznutí ze silného vlasce.

V této velikosti a zeleno-oranžové kombinaci se jedná o skvělý okounový a štikový streamer do zarostlých mělčin s výskytem žab. Můžete na něj lovit s plovoucí či podpovrchovou hover muškařskou šňůrou.

Originální název: Swimming Frog Orange Belly

Výrobce: Fulling Mill
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva