TOP AR Mušky na čistá pstruhová jezera - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekTOP AR Mušky na čistá pstruhová jezera - Kolekce mušek

TOP AR Mušky na čistá pstruhová jezera - Kolekce mušek

TOP AR Mušky na čistá pstruhová jezera - Kolekce mušek TOP AR Mušky na čistá pstruhová jezera - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: TOP AR Mušky na čistá pstruhová jezera - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TCS Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 11 ks Dodání: ihned -+

Unikátní kolekce jezerních nymf, mokrých a suchých mušek pro lov na čistých stojatých vodách - Alešovy nejosvědčenější přírodní vzory pro lov divokých nebo ochytaných jezerních pstruhů obecných a duhových!

Tento originální a specifický set obsahuje 32 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 12 a 14! Pokud navštěvujete přírodní stojaté s čistou vodou - vysokohorské a vyrovnávací pstruhové nádrže, tato kolekce je pro vás nepostradatelnou součástí vašeho jezerního vybavení.

V setu najdete varianty mokrých mušek typu Bibio, Kate McLaren, Black Spider, Silver March Brown, suché mušky ve stylu Griffits Gnat, Bob's Bit a oblíbené nymfy jako PTN, Hare's Ear, Diawl Bach, Epoxy Buzzer, ale i originální Alešovy vzory jako AR Holo Cheek Olive Seal Buzzer, AR Hot Head Hare's Ear PTN, AR Carrot Shipman's Buzzer, AR Rusty Brown Emerger či AR Heron Shuttlecock. 2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou osvědčené menší vzory při lovu na čistých stojatých vodách - obzvláště smrtící pro staré duháky a potočáky!

Celá tato kolekce byla sestavena ze stěžejních jezerních mušek našeho specialisty Aleše (Ála Richie), který miluje lov na tomto typu stojatých vod - čisté vyrovnávací pstruhové nádrže a podhorské přehrady. Výsledkem je tato originální kolekce plná ověřených jezerních mušek v přírodním ladění!

Nenechte si proto ujít ani Alešův rozsáhlý MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL obsahující 4 články a rovněž i tematické galerie, které jsou věnované lovu pstruhů na stojatých vodách! Tuto kolekci jednoznačně využijete při muškaření na všech čistých stojatých pstruhových revírech s výskytem pstruhů obecných, duhových ale i sivenů a lipanů, neboť vznikla i jako produktová součást tohoto rozsáhlého jezerního speciálu!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva