Muškařský set - Lov dravých a kaprovitých ryb | CzechNymph.cz

🔥 CzechNymph CYBER MONDAY 2023 - 15% SLEVA na všechny výrobky (s výjimkou některých značek) s kódem CYBER2023 až do 30. listopadu! 🎣💣💥

HomeE-ShopMuškařské setyMuškařský set - Lov dravých a kaprovitých ryb

Muškařský set - Lov dravých a kaprovitých ryb

Muškařský set - Lov dravých a kaprovitých ryb Muškařský set - Lov dravých a kaprovitých ryb
Koupit: Muškařský set - Lov dravých a kaprovitých ryb
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: FS_PCS Cena/ks: 12 299 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Univerzální muškařský set určen pro těžší muškaření zvláště na mimopstruhových vodách při lovu dravých ryb na streamer a velkých kaprovitých ryb v letním období. 

Tento "těžší" muškařský komplet připravili hlavně pro ty muškaře, kteří chtějí začít s lovem větších nelososovitých ryb na mimopstruhových vodách. Je tedy předurčen pro lov dravých ryb na streamer a velkých kaprovitých ryb v horkém letním období. Díky jeho kategorii je samozřejmě využitelný i při lovu velkých pstruhů zvláště v zahraničních podmínkách, případně při jezerním lovu v opravdu silném větrném počasí. Jeho univerzálnost je - jak vidíte - opravdu obrovská!

Tento náš komplet nabízí vynikající poměr ceny a kvality, přičemž v něm každý nalezne naprosto vše, co potřebuje k tomu, aby začal úspěšně lovit dravé a kaprovité ryby na stojaté a tekoucích vodách!

Vyvážená kombinace jednotlivých produktů napomůže každému s úspěchem a velice snadno lovit štiky, candáty, okouny a boleny na větší a těžší streamery, nebo v letním období pronásledovat a následně zdolávat velké kapry z mimopstruhových rybníků, přehrad a jezer.

Pokud se již dlouho odhodláváte začít s tímto druhem tvrdšího muškaření přemýšleli jste, co vše si pro tyto styly lovu zakoupit, můžete nám plně důvěřovat! Vše je pro vás připraveno v tomto našem univerzálním muškařském setu.

* Další užitečné doplňky přímo k tomuto setu najdete v Souvisejících produktech, tak se nezapomeňte podívat i do této karty přímo pod výrobkem!

Muškařský set - Lov dravých a kaprovitých ryb obsahuje:
- Čtyřdílný muškařský prut Guideline Elevation v kategorii AFTMA 8 v délce 9 stop - 275 cm.
- Spolehlivý muškařský naviják Guideline FAVO ve velikosti 79.
- Muškařská šňůra plovoucí Guideline Bullet 2.0 WF8F.

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva