AR Carp Tuty | CzechNymph.cz

AR Carp Tuty

AR Carp Tuty AR Carp Tuty, vel. 8
Koupit: AR Carp Tuty
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: ARCT_08 Velikost: 8 Cena/ks: 45 CZK Sklad: 14 ks Dodání: ihned -+
Kód: ARCT_10 Velikost: 10 Cena/ks: 45 CZK Sklad: 12 ks Dodání: ihned -+

AR Carp Tuty je maximálně účinný vzor mušky, který je speciálně určený k cílenému letnímu lovu velkých kaprů stojících pod vodní hladinou! Jedná se o věrnou imitaci velkého černé pakomáří kukly, kterými se kapři často krmí. Výhodou této mušky je její velice dobrá viditelnost, díky které můžete dokonale sledovat záběr ryby při aktivním letním stalkingu kapřích monster a zároveň je navázána na velice kvalitní a pevný typ háčku Hanák Competition Heavy Buzzer H310BL, který vydrží nápor i těch největších ryb!

Autorem tohoto výjimečného vzoru je náš specialista Aleš (Ála Richie), který se již řadu let úspěšně věnuje lovu velkých kaprovitých ryb na mimopstruhových revírech!

V případě, že se chcete dozvědět, jak přesně a efektivně s AR Carp Tuty lovit, nebo byste si ji chtěli přímo sami navázat, přečtěte si článek "U svěráčku - AR Carp Tuty", ve kterém najdete i odkaz na vázací galerii s podrobným vázacím postupem a popisem jednotlivých kroků!

Pokud chcete efektivně lovit velké kapry na muškařské náčiní v teplých jarních a horkých letních měsících, měli byste začít právě s AR Carp Tuty!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva